Балаклави, гільзи й кров у Києві: бойкот російського бізнесу

“Геть з України!” – скандують півтора десятки молодиків у балаклавах. Тим часом двоє забризкують фарбою з балончиків камери стеження та вітрини. А один рясно поливає з 6-літрової баклаги ґанок і стелю кров’ю тварин, змішаною з червоною фарбою. Праворадикальні активісти зі скандальної організації “С14” таким чином закликають усіх бойкотувати російський бізнес в Україні.

Народний депутат Ігор Луценко називає себе співорганізатором цієї акції прямої дії, і каже, що активісти такими жорсткими показовими бойкотами виконують роботу Нацбанку, який би давно міг накласти санкції на російський бізнес у правовому поліі.

Гільзами, привезеними з фронту, рясно всипаний вхід в усі три установи: два банки та заправку. Поліція в цивільному, в тому числі переатестовані скандальні Вадим Гумен та екс-беркутівець спостерігають збоку і йдуть слідом за активістами, однак не втручаються. Кажуть, охороняють порядок, щоб ніхто не побився. Насправді, вкінці, коли все закінчиться, патруль поліції залишиться чекати менеджерів, щоб ті писали заяву про вандалізм.

“С14”, вигукуючи патріотичні гасла, пересуваються по мікрорайону Шулявка: спершу “Сбербанк России”, потім “Промінвестбанк”, і нарешті автозаправний компекс “АМІС”. Чисельні журналістські розслідування свідчать, що ця австрійська компанія виконує роль фірми-прокладки, а гроші, як і раніше, отримує російський Лукойл. Натомість керівник профспілки АМІС Віктор Михайлов переконує, що компанія європейська, а в Україні дає робочі місця для 2600 громадян.

About

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>