Ініціатива “Бойкот російських АЗС” буде продовжувати бойкотувати заправки “Лукойл” нових власників.
C39RZoLiX0k

Перепродаж активів австрійцям виявився фіктивним, а український “Лукойл” так і залишився під контролем країни-агресора.

Українські ЗМІ розповсюджують недостатньо достовірну інформацію, що “Лукойл” продав свій філіал в Україні австрійцям.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/19/7038270/

Ініціатива “Бойкот російських АЗС” заявляє, що продаж українських активів “Лукойлу” – це спроба зберегти від санкцій російський бізнес олігархів Путіна.

Невідома експертам компанія AMICEnergyManagementGmbH, яка придбала бізнес, була зареєстрована у грудні 2013 року,а уставний капітал компанії складає всього 35 тисяч євро.im-654

Також Інтернет-джерела повідомляють, що в австрійській компанії, яка придбала 240 автозаправок та 6 нафтобаз в Україні, працюють всього дві людини. Один з них – виконавчий директор GünterMaier (ГюнтерМаєр).

im-64563

 

Гюнтер заявляє, що AMICEnergyManagementGmbH є незалежною консалтинговою компанією з Відня, яка “надає консультаційні послуги для інвесторів у проектах енергетичної інфраструктури”,тобто ця молода компанія виступила посередником або, швидше за все, звичайною “прокладкою”.

im-657654

Також GünterMaier п’ять з половиною років працював у найбільшій у центральній Європі нафтовій компанії з Австрії OMV (ÖsterreichischeMineralölverwaltungAG).

В Інтернеті є інформація про співробітництво OMV з Лукойл, а повідомлення Reuters в червні цього року шокувало: “Газпром” веде переговори щодо придбання 24,9% австрійської нафтогазової корпорації OMV”. Про це повідомляє Еспресо.

З вищенаведеної інформації можна зробити висновки, що “Лукойл” продав українські заправки “газпромівським” австрійцям.

Також відомо, що “Лукойл” купує у “Транснафти” компанію ДП “Прикарпатзахідтранс”.  Нагадаємо, що з 2011 року Україна через суд намагаєтьсядомогтисявизнання права власності на трубопроводи “ПрикарпатЗахідтранс” за собою.

Компанія, яка відіграє ключову роль в енергетичному секторі Росії, не збирається залишати український ринок, тому активісти бойкоту гарантують введення своїх санкцій на території України.

31TzTEJE0Pw

About

One thought on “Ініціатива “Бойкот російських АЗС” буде продовжувати бойкотувати заправки “Лукойл” нових власників.

  1. Это мены скаже: скыльки московыя уже в ратила внаслыдок бойкоту рос. азс? Яка ефективнысть цього бойкоту?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>