БОЙКОТ ОКУПАНТУ

МИ ВАС УСІХ ДІСТАНЕМ.

BOIKOT (14)

За суботу і неділю активісти С14 відвідали з агітаційними рейдами і закликами бойкотувати російські барахолки:

BOIKOT (8)

- російський “Ocean plaza”, в особливості присвятили час пошуку і таки знайшли севастопольську ювелірну лавку
“Violet” на яку скаржились українці. Лавка практично і не приховує, що товари та фірма з Севастополя.

BOIKOT (1)

- “Кофе-хауз”, де, на щастя, бармен сам заявив, що скоро кафе закривається через нестачу клієнтів. Бармен вже знайшов собі роботу в іншому закладі. Сподіваємося ця споживча криза пожене звідси не лише російський “Кофе-хауз”, але й “Шоколадніцу”.

BOIKOT (2)

- магазин російського взуття “Carlo Pazolini”. Там робітники не в захваті від місця та умов роботи, але що вже поробиш…

BOIKOT (3)

- ТРЦ “Район”, що належить естонсько-російському бізнесмену Тедеру з нечистоплотною позицією щодо російських окупантів в Криму. В ТРЦ потерпіли “Спортмастер” і “Gloria jeans”. “Ostin” охорона закрила ще коли почули вигуки “бойкотуй російське”. “Спортмастер” опускали жалюзі, але активісти встигли пробратися:) Щиро скажу аж був здивований як одразу після перших вигуків активістів, російські бізнеси зорієнтувалися і почали закривати жалюзі-двері:)

BOIKOT (4)

- сепарський ресторан “Ogorod” на Антоновича, що належить сину фанатичного українофоба-міністра ЛНР. Зайшли. Залишили привітів трошки від українців. Поки мирно. Сподіваюсь депутати міської ради звернуть увагу на це блядське кодло. А сьогодні приїхало три наряди ДСО і патрульна поліція. Але вже не застали нас.

п4

Окупанти мають бути в страху. Всюди. Завжди. Лише так ми прискоримо настання миру.

BOIKOT (7)

Агітуйте друзів не користатися послугами ворогів. BOYKOT.IN.UA триває. ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО КОМЕРЦІЙНІ СТРУКТУРИ ОКУПАНТА НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ СЮДИ.

About

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>